Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   ArmorStandart

Зарядний пристрій ArmorStandart ARM77724 (ARM61365)

Фото - Зарядний пристрій ArmorStandart ARM77724
Фото 7
ArmorStandart ARM77724
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Матеріал корпусу
пластик
Офіційний сайт
armors.com.ua
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2022
Маркування виробника
ARM61365

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ArmorStandart 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ArmorStandart.

Купити ArmorStandart ARM77724

ArmorStandart Мережевий зарядний пристрій для телефона ArmorStandart ABMHJ83 20W USB-C + кабель USB-C to Lightning White (AR

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
589 грн.

ArmorStandart ABMHJ83 20w PD USB-C power adapter + USB-C to Lightning cable white (ARM77724)

Мережевий зарядний пристрій ArmorStandart ABMHJ83 20w PD USB-C power adapter + USB-C to Lightning cable white (ARM77724)
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись

Armorstandart ARM77724

Зарядний пристрій Armorstandart AMHJ83 20W USB-C White разом із кабелем USB-C to Lightning (ARM77724) — це незамінний аксесуа... щер для тих, хто шукає високу якість та надійність у повсякденному використанні. Визначною особливістю цього адаптера є можливість швидкої зарядки з максимальною вихідною потужністю у 20 Вт, що дозволяє відновлювати енергію ваших пристроїв у мінімальні терміни. Інтеграція технологій
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
567 грн.

Зарядний пристрій ArmorStandart AMHJ83 20W USB-C + кабель USB-C to Lightning White (ARM77724)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

ArmorStandart ABMHJ83 20w PD USB-C power adapter + USB-C to USB-C cable white (ARM77725)

Мережевий зарядний пристрій ArmorStandart ABMHJ83 20w PD USB-C power adapter + USB-C to USB-C cable white (ARM77725)
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
549 грн.

Динаміка цін на ArmorStandart ARM77724

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна