Зарядний пристрій ArmorStandart ARM84424 (AR013)
![]() |
ArmorStandart ARM84424 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як правильно вибрати кабель для смартфона, планшета та ноутбукаРоз'єми, потужність, пропускна здатність та інші критерії вибору кабелю для гаджетів

Як вибрати зарядку для гаджетівПосібник з вибору зарядних пристроїв для різних гаджетів — від смартфона до ноутбука
Купити ArmorStandart ARM84424
Усі ціни 21 →| 539 грн. | ![]() |
ArmorStandart AR013 30w QC fast charger white (ARM84424) | 349 грн. |
Armorstandart ARM84424 | 313 грн. | ![]() |
Armorstandart AR013 USB-A 30W White (ARM84424) AR013USB-A30WWhite(ARM84424) | 349 грн. |
Адаптер живлення для телефона ArmorStandart AR013 USB-A 30W (ARM84424) | 269 грн. | ![]() |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →