Бінокль Arsenal 16x50 10-1650
Відео 1Фото 4 |
Arsenal 16x50 10-1650
Кратність збільшення:16 x
Діаметр об'єктива:50 мм
Поле зору на 1 км:80 м
Фокусування:центральне
Призма:Porro
Вага:700 г
Всі характеристики
Характеристики 16x50 10-1650
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arsenal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arsenal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arsenal 16x50 10-1650
Усі ціни 6 →Бінокль ARSENAL 16x50 10-1650 | 2 049 грн. |
Біноколь Arsenal 16x50 (10-1650) | 2 269 грн. |
Биноколь Arsenal 16x50 (10-1650) | 2 269 грн. |
Бінокль Arsenal 16x50 (10-1650) | 2 269 грн. |
Бінокль ARSENAL 16x50 10-1650 | 2 269 грн. |
Бінокль Arsenal 16x50 (10-1650) | 2 269 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →