Бінокль Comet 12x50 P02B (P02B-1250)
Фото 8 |
Comet 12x50 P02B
Тип:нічний
Кратність збільшення:12 x
Діаметр об'єктива:50 мм
Поле зору на 1 км:88 м
Фокусування:центральне
Призма:Porro, BK-7
Вага:960 г
Всі характеристики
Характеристики 12x50 P02B
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Comet 12x50 P02B
Усі ціни 10 →Бинокль Comet P02B (12x50) черный в чехле (P02B-1250) | 2 100 грн. |
Бинокль Comet P02B 12x50 в чехле Черный (P02B-1250) P02B-1250 | 1 842 грн. |
Бінокль Comet P02B 12x50 в чохлі Чорний (P02B-1250) P02B-1250 | 2 100 грн. |
Comet P02B 12x50 Black (P02B-1250) p02b-1250 | 2 100 грн. |
Comet Бінокль Comet P02B 12x50 в чохлі Чорний (P02B-1250) P02B-1250 | 2 100 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →