Унітаз ArtCeram File 2.0 FLV005
Відео 1Фото 4 |
ArtCeram File 2.0 FLV005 |
|
Унітаз може продаватися без сидіння з кришкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ArtCeram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ArtCeram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ArtCeram File 2.0 FLV005
Усі ціни 17 →Унітаз підлоговий без обідка ArtCeram File2.0 білий FLV005 01; 00 | 7 142 грн. |
Підлоговий безободковий унітаз Artceram File 2.0, zync yellow (FLV005 12; | 17 972 грн. |
Унитаз напольный без ободка ArtCeram File2.0 белый FLV005 01; 00 | 12 600 грн. |
Унітаз підлоговий ArtCeram File 2.0 37х53 см синій FLV005 16; 00 без сидін | 10 713 грн. |
Унітаз підлоговий ArtCeram File 2.0 37х53 см жовтий FLV005 12; 00 без сиді | 10 713 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →