Каталог   /   Велика побутова техніка   /   Витяжки   /   Artel

Витяжка Artel ART 0760 Prima

Фото - Витяжка Artel ART 0760 Prima
Відео 1Фото 3
Artel ART 0760 Prima
потужна
Колір
Тип і монтажтрадиційна (пристінна)
Оформленнякупольна
Технічні параметри
Принцип роботивідведення/рециркуляція
Потужність190 Вт
Продуктивність (мотор)800 м³/год
Кількість швидкостей3
Кількість двигунів1
Фільтрація
Жировий фільтрметалевий
Можливість установки активного фільтра
Функції та можливості
Освітленнясвітлодіодні лампи / 2x2 Вт /
Управліннякнопкові перемикачі
Інше
Діаметр повітровода150 мм
Висота (макс.)98 см
Ширина60 см
Глибина51 см
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2018
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artel 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artel.

Купити Artel ART 0760 Prima

Усі ціни 67 →

Витяжка ARTEL ART 0760 PRIMA Brown

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
4 199 грн.

Витяжка купольна Artel ART-0760 Prima Inox

Openshop.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
4 983 грн.

ARTEL ART 0760 PRIMA WHITE

Pro100market.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 009 грн.

Витяжка купольна Artel ART-0760 PRIMA Inox

Foroom.com.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 587 грн.

ARTEL ART 0760 PRIMA WHITE

Vodogreyka.com.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 029 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Artel ART 0760 Prima

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди