Витяжка Faber Value BL A60 PB чорний (320.0557.543)
Faber Value BL A60 PB чорний потужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber Value BL A60 PB чорний
Усі ціни 8 →Витяжка Т-подібна Faber Value PB BK A60 (320.0557.543) | 6 631 грн. |
FABER VALUE BL A 60 PB | 4 535 грн. |
Витяжка Т-подібна Faber VALUE PB BK A60 (320.0557.543) | 7 536 грн. |
Faber Value BL A60 PB | 15 006 грн. |
Витяжка Faber Value BL A60 PB чорний (320.0557.543) | 10 960 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Faber Value BL A60 PB
Ціни на Faber Value BL A60 PB |
---|---|---|---|---|
Faber Value W A60 PB білий | від 4 227 грн. | 35 пропозицій | ||
Faber Value X A60 PB нержавіюча сталь | від 4 449 грн. | 40 пропозицій | ||
Faber Value BL A60 PB чорний | від 4 535 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →