Витяжка Borgio BKF(TR) 60
Фото 9 |
Borgio BKF(TR) 60 2023 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borgio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borgio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Borgio BKF(TR) 60
Усі ціни 8 →Кухонна витяжка Borgio BKF (TR) 60 White | 3 460 грн. |
Кухонна витяжка BORGIO BKF (TR) 60 inox | 3 871 грн. |
Кухонна витяжка Borgio BKF (TR) 60 Ivory | 2 999 грн. |
Кухонна витяжка Borgio BKF (TR) 60 Inox | 3 870 грн. |
Кухонна витяжка Borgio BKF (TR) 60 Black | 3 460 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →