Витяжка VENTOLUX Roma 60 WH 2M Lux білий
Фото 6 |
VENTOLUX Roma 60 WH 2M Lux білий |
|
Ефективна пристінна кухонна витяжка козиркового типу з двома вентиляторами. Позиціонується як продукт базової цінової категорії, орієнтований на обслуговування приміщень невеликої площі (до 12-14 м²). Ширина корпусу пристрою становить 60 см, що дозволяє обслуговувати стандартні газові/електричні варильні плити або індукційні поверхні. Корпус витяжки VENTOLUX Roma 60 WH 2M Lux виготовлений з емальованої конструкційної сталі, поверхня якої можна очищати звичайними засобами побутової хімії.
Монтується до нижньої частини кухонної шафи і стіни. Управління режимами роботи пристрою виконується з допомогою простого й інтуїтивно зрозумілого блоку механічних кнопок. Підтримуються три постійних швидкості обертання двох лопатевих вентиляторів, які забезпечують сумарну продуктивність всмоктування до 580 м³/год. Перша швидкість впорається з видаленням випарів від однієї або двох активних конфорок, а помірний рівень шуму не буде перешкодою негучною бесіді або перегляду телепередач. Третя швидкість призначена для швидкого провітрювання кухні. Для зручної підсвічування варильної поверхні передбачені дві лампи розжарювання потужністю 40 Вт кожна. Очищення повітря на кухні може виконувати як викидом за межі приміщення (наприклад, у вентиляційну шахту), так і рециркуляцією через активний вугільний фільтр (не входить в комплект поставки, купується окремо).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Купити VENTOLUX Roma 60 WH 2M Lux білий
Усі ціни 23 →Витяжка кухонна Ventolux Roma 60 WH 2M LUX 2058668420010 | 3 555 грн. |
Ventolux Ventolux ROMA 60 WH 2M LUX 4927 | 3 555 грн. |
Кухонна витяжка Ventolux Roma 60 WH 2M LUX white | 3 555 грн. |
VENTOLUX ROMA 60 WH 2M lux | 3 555 грн. |
VENTOLUX ROMA 60 WH 2M lux | 3 537 грн. |
Цілеспрямовано вибирав класичну витяжку, тому що для мене звичніший саме такий варіант, та й коштує він набагато дешевше новомодних химерних моделей, а всмоктує, загалом, не гірше. Та й загалом важливим чинником вибору була ціна, адже платити величезні суми за таку просту техніку просто нема рації. Виглядає витяжка просто, без претензій, у вічі не впадає, як і має бути. З монтажем не виникло жодних додаткових труднощів. Потужність цілком достатня, можливо навіть занадто. Зараз, в основному, витяжки йдуть з одним двигуном, а тут їх аж два. Вважаю за краще користуватися тільки найнижчими обертами, тому що цього достатньо для видалення запахів і пари без зайвого шуму. До речі, для ефективнішого видалення запахів рекомендую придбати додатково вугільний фільтр – дуже корисна штука. Окремо хочу сказати про лампу освітлення. Світло спрямоване саме туди, куди потрібно, при цьому воно м'яке, завдяки чому не ріже очі. Так, він трохи віддає жовтизною, але мені це зовсім не заважає. На високій потужності витяжка видає не дуже приємний шум. Корпус навіть починає злегка вібрувати, тому краще обмежуватися нижчими оборотами. Тим більше, що використання максимальної потужності навряд чи буде доцільним у домашніх умовах. користуюся VENTOLUX Roma 60 IX 2M Lux місяць і більше |
Модификації VENTOLUX Roma 60 WH 2M Lux
Ціни на VENTOLUX Roma 60 WH 2M Lux |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX Roma 60 WH 2M Lux білий | від 3 519 грн. | 25 пропозицій | ||
VENTOLUX Roma 60 BR 2M Lux коричневий | від 3 555 грн. | 13 пропозицій | ||
VENTOLUX Roma 60 IX 2M Lux нержавіюча сталь | від 3 890 грн. | 22 пропозиції | ||
VENTOLUX Roma 60 IVORY 2M Lux слонова кістка | від 3 394 грн. | 2 пропозиції |