Бойлер Artel ART WH 30
Artel ART WH 30 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Artel ART WH 30
Усі ціни 21 →Водонагрівач ARTEL ART WH 30 | 4 350 грн. |
Водонагрівач Artel ART-WH-1.5-30 | 3 840 грн. |
Водонагрівач (бойлер) Artel ART-WH-1.5-30 | 3 950 грн. |
ARTEL ART WH-1.5-30 WHITE | 3 797 грн. |
ARTEL ART WH-1.5-30 WHITE | 3 778 грн. |
ще 16 пропозицій
anonim
23 вересня 2021, 12:11
Клапан не держить давление #
клапан не держить давление воды,Ю почему?Постоянно капает.....
anonim
25 листопада 2021, 01:04
Инструкция по применению #
Здравствуйте. Нужна инструкция . Купили бойлер, спустя три месяца стал плохо греть Воду. Может мы не правильно что-то выставили. Инструкция утеряна
Модификації Artel ART WH 30
Ціни на Artel ART WH 30 |
---|---|---|---|---|
Artel ART WH 30 | від 3 609 грн. | 22 пропозиції | ||
Artel ART WH 50 | від 4 050 грн. | 54 пропозиції | ||
Artel ART WH 80 | від 4 700 грн. | 61 пропозиція | ||
Artel ART WH 100 | від 5 297 грн. | 23 пропозиції | ||
Artel ART WH 120 | від 6 429 грн. | 3 пропозиції | ||
Artel ART WH 150 | від 7 811 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →