Персональний комп'ютер Artline Business B29 B29v31
Відео 20Фото 12 | від 14 419 до 21 016 грн. Порівняти ціни 24 →Проц:Core i5, 10400F, 2.9 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce GT 710, 2 ГБ Накопичувач:480 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline Business B29 97
Характеристики
Artline Business B29 B29v31 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Business B29 B29v31
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Business B29v31 | 14 544 грн. |
Комп'ютер+Монітор-- ARTLINE Business B29+B24F75plus-IPS (B29v31+B24F75plus | 18 933 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Business B29 (B29v31) | 14 609 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Business B29 (B29v31) | 14 419 грн. |
Персональный компьютер ARTLINE Business B29 (B29v31) B29v31 | 14 544 грн. |
ще пропозиції 19 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо