Персональний комп'ютер Artline WorkStation W93 W93v20
Фото 19 | від 100 752 до 113 436 грн. Порівняти ціни 13 →Проц:12600KF, 2.7 ГГц ОЗП:32 ГБ Відео:Quadro RTX A4000, 16 ГБ Накопичувач:2000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline WorkStation W93 4
Характеристики
Artline WorkStation W93 W93v20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline WorkStation W93 W93v20
Сортувати
Робоча станція ARTLINE WorkStation W93v20 | 102 195 грн. |
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W93 (W93v20) | 102 195 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline WorkStation W93 (W93v20) | 101 711 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline WorkStation W93 (W93v20) | 100 752 грн. |
Рабочая станция ARTLINE WorkStation W93 (W93v20) W93v20 | 102 195 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Рекомендуємо