Персональний комп'ютер Artline WorkStation W97 W97v16
Фото 18 | від 104 124 до 104 154 грн. Порівняти ціни 9 →Проц:Core i7, 12700KF, 2.7 ГГц ОЗП:32 ГБ Відео:Quadro RTX A4000, 16 ГБ Накопичувач:2000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline WorkStation W97 36
Характеристики
Artline WorkStation W97 W97v16 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline WorkStation W97 W97v16
Сортувати
Робоча станція ARTLINE WorkStation W97v16 | 104 154 грн. |
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W97 (W97v16) | 104 154 грн. |
Рабочая станция ARTLINE WorkStation W97 (W97v16) W97v16 | 104 154 грн. |
Artline ARTLINE WorkStation W97 (W97v16) W97v16 | 104 154 грн. |
Рабочая станция ARTLINE WorkStation W97 (W97v16) | 104 154 грн. |
Artline W97v16 | 104 154 грн. |
Робоча станція ARTLINE WorkStation W97 (W97v16) W97v16 | 104 124 грн. |
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W97v16 | 104 154 грн. |
Робоча станція ARTLINE WorkStation W97v16 | 104 154 грн. |
Закрити
Рекомендуємо