Персональний комп'ютер Artline Gaming X39 X39v81
Відео 20Фото 12 | від 33 999 до 49 863 грн. Порівняти ціни 15 →Проц:Core i5, 12400F, 2.5 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce RTX 4060, 8 ГБ Накопичувач:1000 ГБ |
Модифікації Artline Gaming X39 65
Характеристики
Artline Gaming X39 X39v81 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Gaming X39 X39v81
Колір:
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Gaming X39 (X39v81) X39v81 | 35 907 грн. |
Комп'ютер+Монітор-- ARTLINE Gaming X39+G27F240 (X39v81+G27F240) | 44 922 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Gaming X39+G27F240 (X39v81+G27F240) | 44 713 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Gaming X39+G27F240 (X39v81+G27F240) | 44 291 грн. |
Комплект (ПК+Монітор) ARTLINE Gaming X39+G27F240 (X39v81+G27F240) X39v81+G | 44 922 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо