Персональний комп'ютер Artline Gaming X49 X49v10
Фото 12 | від 25 026 до 28 571 грн. Порівняти ціни 15 →Проц:Ryzen 5, 3600, 3.6 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce GTX 1660 SUPER, 6 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline Gaming X49 51
Характеристики
Artline Gaming X49 X49v10 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Gaming X49 X49v10
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49v10 | 25 755 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Gaming X49 (X49v10) | 25 755 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Gaming X49 (X49v10) | 25 534 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Gaming X49 (X49v10) | 25 296 грн. |
Десктоп Artline Gaming (X49v10) | 25 275 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Рекомендуємо