Персональний комп'ютер Artline Gaming X63 X63v15
Фото 12 | від 23 777 до 28 396 грн. Порівняти ціни 15 →Проц:Ryzen 5, 3600, 3.6 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce GTX 1660 SUPER, 6 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline Gaming X63 16
Характеристики
Artline Gaming X63 X63v15 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Gaming X63 X63v15
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Gaming X63v15 | 25 323 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Gaming X63 (X63v15) | 25 323 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Gaming X63 (X63v15) | 25 204 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Gaming X63 (X63v15) | 25 441 грн. |
Десктоп Artline Gaming (X63v15) | 23 777 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
21 травня 2023, 07:11
Яка відеокарта тут? #
Яка повна назва відеокарти в Artline Gaming X63V23? Скажіть будь-ласка.)
Рекомендуємо