Персональний комп'ютер Artline Gaming X75 X75v82Win
Відео 1Фото 35 | від 63 610 до 66 288 грн. Порівняти ціни 18 →Проц:Core i7, 12700F, 1.6 ГГц ОЗП:32 ГБ Відео:GeForce RTX 4060 Ti, 16 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:Windows 11 Home |
Модифікації Artline Gaming X75 42
Характеристики
Artline Gaming X75 X75v82Win |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Gaming X75 X75v82Win
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Gaming X75 Windows 11 Home (X75v82Win) X75v82Win | 64 524 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Gaming X75WHITE Windows 11 Home (X75WHITEv82Win) | 66 288 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Gaming X75WHITE Windows 11 Home (X75WH | 65 976 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Gaming X75WHITE Windows 11 Home (X75WH | 65 354 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Gaming X75 Windows 11 Home (X75v82Win) X75v82Win | 64 524 грн. |
ще пропозиції 13 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо