Електродуховка Asel AF 0023
Відео 2 |
Asel AF 0023 |
|
Невелика за розмірами, але і разом з цим компактна і зручна в транспортуванні настільна електрична духовка. Загальний корисний об'єм Asel 0023 становить 33 літра, а максимальна потужність — 1300 Вт. Управління механічне, здійснюється з допомогою винесених на лицьову панель корпусу перемикачів. Виробником реалізовані три режими нагріву, при цьому максимальна температура роботи становить 320 °С.
Конструкція духовки передбачає наявність двох нагрівачів, які можуть працювати окремо або спільно. Спеціальна внутрішня поверхня ефективно відбиває тепло від нагрівальних елементів, що сприяє більш рівномірному прогріванню і приготування страви. Дверцята має жаростійким і ударостійким склом, що відкривається натисканням кнопки. У комплектацію входять емальований лист і хромонікелева решітка. З додаткових можливостей варто звернути увагу на гриль, який забезпечує можливість пропікання страви до появи характерної рум'яної скоринки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asel.
Купити Asel AF 0023
Усі ціни 15 →Електрична піч Asel AF-0023/33-23 Red 33л | 2 199 грн. |
Духовка настольная Asel AF-0023/3323 Black | 2 072 грн. |
ASEL AF-0023/33-23 Silver AF-0023/33-23Silver | 2 499 грн. |
Настільна духовка ASEL AF-0023/33-23 Red | 2 625 грн. |
Електропіч Asel AF-0023/33-23 Сherry 33 л | 2 199 грн. |
1 0 3 3 |
Дивно якось, що при користуванні плити постійно то нагріваються, то охладжуються. Нема такого, щоб вони постійно червоні були. Нагрілися-і одразу зменшилася температура (стали сірими), потім одразу наоборот. Не знаю чи це так і треба? Компактна Поки що нічого користуюся Asel AF 0023 менше місяця |
Купила на вихідні, умовила продавець. Сьогодні пробувала спекти піцу. Враження супер! Випічка рівномірна низ і верх, дуже сподобалася, легка в управлінні, буду із задоволенням пробувати далі, рекомендую собі і вам Поки немає. щойно купив(ла) Asel AF 0023 рекомендую купити обов'язково |
Вигляд красивий, зручний. При попаданні води на дверцята може розбитися скло. щойно купив(ла) Asel AF 0023 рекомендую купити обов'язково |