Електродуховка Asel AF 5023
Asel AF 5023 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asel AF 5023
Усі ціни 76 →Електропіч Asel AF-5023 Black | 3 229 грн. |
минипечь asel af 5023 bl | 3 570 грн. |
Электропечь ASEL AF 50-23 BLACK | 3 973 грн. |
Електропіч ASEL AF 50-23 BLACK | 4 140 грн. |
Asel ASEL AF 50-23 Black | 4 140 грн. |
ще 20 пропозицій
Подарували нам на весілля у 15.09.2013 року, працює і зараз у 3.03.2020 року. Постійно випікаємо хліб, торти, кекси.... Працює добре перевірене часом Через 5 років експлуатації полізла фарба зверху, і почала видавати меншу температуру виставляєш 220 градусів, а вона набирає десь 180. Вадим: рекомендую купити обов'язково |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →