Електродуховка Asel AF 4023
Фото 5 |
Asel AF 4023 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asel AF 4023
Усі ціни 89 →Електропіч Asel AF-40-23 Anthracite | 3 325 грн. |
Духовка настольная Asel af-4023 gray | 3 096 грн. |
Електропіч ASEL AF 40-23 BLACK | 3 643 грн. |
Электропечь ASEL AF 40-23 BLACK | 3 333 грн. |
Електропіч Asel AF 40-23 RED | 2 999 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →