Душовий набір Asignatura Unique 85505802
Asignatura Unique 85505802 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asignatura 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asignatura.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asignatura Unique 85505802
Усі ціни 23 →Душова стійка ASIGNATURA Unique (Чорний матовий) 85505802 85505802 | 2 738 грн. |
Душова стійка ASIGNATURA Unique (Чорний матовий) 85505802 85505802 | 2 738 грн. |
Душова стійка чорна ASIGNATURA Unique 85505802 kova-85505802 | 2 738 грн. |
Комплект для душу із стійкою ASIGNATURA Unique із шлангом 1500мм ручною лі | 2 738 грн. |
Душовий гарнітур Asignatura Unique чорний матовий (85505802) 85505802 | 2 738 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →