Душова система Asignatura 45547800
Asignatura 45547800 телескопічнавеликий верхній душ |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asignatura 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asignatura.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asignatura 45547800
Усі ціни 23 →Душова система ASIGNATURA 45547800 | 5 616 грн. |
Душева система Asignatura (колір-хром) 45547800 45547800 | 5 616 грн. |
Душова система ASIGNATURA 45547800 kova-45547800 | 5 616 грн. |
Душова система ASIGNATURA із верхнім душем латунна хром 45547800 | 5 616 грн. |
Душова система Asignatura (45547800) 45547800 | 5 616 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →