Душова кабіна Asignatura Velvet 19020802 90x90 кутова
Фото 4 |
Asignatura Velvet 19020802 |
|
Ручки з нержавіючої сталі.
Додатково може комплектуватися піддоном.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asignatura 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asignatura.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asignatura Velvet 19020802 90x90 кутова
Усі ціни 37 →Душова кабіна ASIGNATURA Velvet 90х90 (Проф. - чорний мат, скло - прозоре) | 6 920 грн. |
Душова кабіна 90*90 бп, проф. чорн.мат., скло прозр.(4мм), розсувна ASIGNA | 7 999 грн. |
Душова кабіна ASIGNATURA Velvet 90х90 (сіре-скло,профіль-чорний матовий) 1 | 8 799 грн. |
Кабіна для душу напівкругла кутова дводверна без піддону ASIGNATURA Velvet | 7 999 грн. |
Душова кабіна Asignatura Velvet 90x90 см чорна матова (19320802) 19320802 | 8 799 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →