Душова кабіна Rozzy Jenori Tulip 100x100
Фото 4 |
Rozzy Jenori Tulip 100x100 100RZ081 |
|
Піддон купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rozzy Jenori 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rozzy Jenori.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rozzy Jenori Tulip 100x100
Усі ціни 10 →Душова кабіна Rozzy Jenori Tulip 100х100 (Профіль - сатин, скло - матове) | 9 299 грн. |
Кабіна для душу напівкругла кутова дводверна із піддоном ROZZY JENORI TULI | 9 299 грн. |
Душова кабіна з дрібним поддоном RJ TULIP 100x100 см сатин (100RZ081) 100R | 9 299 грн. |
Душова кабіна RJ TULIP 100x100x194 з мілким піддоном, скло 4 мм FABRIС, ко | 9 299 грн. |
Душевая кабина с мелким поддоном RJ TULIP 100x100 см сатин (100RZ081) 100R | 8 369 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Rozzy Jenori Tulip
Ціни на Rozzy Jenori Tulip |
---|---|---|---|---|
Rozzy Jenori Tulip 80x80 | від 7 109 грн. | 6 пропозицій | ||
Rozzy Jenori Tulip 90x90 | від 7 884 грн. | 7 пропозицій | ||
Rozzy Jenori Tulip 100x100 | від 8 369 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →