Ігровий смартфон Asus ROG Phone 6 256 ГБ / 12 ГБ
Відео 40Фото 27 |
Asus ROG Phone 6 256 ГБ / 12 ГБ
2022 рікROGігровийгарний звук165 ГцNFCбез microSDfast chargeпотужна зарядкаbypass chargeстереоUSB C 3 fastUFS 3.1Wi-Fi 6E
Екран:6.78 ", 2448х1080, 395 ppi, 165 Гц
Пам'ять:256 ГБ, ОЗП 12 ГБ
Процесор:Snapdragon 8+ Gen 1
Камера:3 модулі, 50 МП, + 13 МП, макро
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, уповільнена зйомка
Акумулятор:6000 мАгод
Вага:239 г
Два разьема USB-C (другий знаходиться збоку, для аксесуарів). Стерео динаміки. Задня панель підсвічується.
Немає захисту від пилу і вологи.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Asus ROG Phone 6 256 ГБ / 12 ГБ
Усі ціни 9 →Asus ROG Phone 6 12/256GB Storm White CG-00000004235 | 35 099 грн. |
ASUS ROG Phone 6 12/256GB Batman Edition Night BlackДисплей: 6.78" / IPS LCD (2448x1080 точек) / Процессор: Qualcomm SM8475 Snapdragon 8+ Gen 1 + Adreno 730 / Оперативная память... ще: 12 Гб / Встроенная память: 256 Гб / microSD - нет / Камера: 50+13+5Мп + фронт 12Мп / Батарея: 6000 мAч Mobileplanet.uaЗ нами 6 років (Одеса) Гарантія: 1 міс. Поскаржитись | 30 722 грн. |
Asus ROG Phone 6 12/256GB Phantom BlackAsus ROG Phone 6
Витончений дизайн
Смартфон ASUS ROG Phone 6 12/256GB Phantom Black має передню та задню скляну... щеконструкцію у поєднанні з металевою рамкою, які надають легкості та міцності.
Висока продуктивність та значний обсяг пам'яті
Смартфон ASUS ROG Phone 6 12/256GB Phantom Black оснащений процесором Qualcomm Snapdragon 8-ї серії, який у поєднанні з 12 ГБ оперативної пам'яті гарантує високу швидкодію та плавну Limon.in.uaЗ нами 1 рік (Хмельницький) Поскаржитись | 25 999 грн. |
ASUS ROG Phone 6 12/256GB Batman Edition 102435 | 33 042 грн. |
Смартфон Asus ROG Phone 6 12/256GB Batman Edition | 36 409 грн. | Продавець: igoods+ |
ще 4 пропозиції
Серія Asus ROG (геймерські)
від 36 765 грн.
флагман, ігровий, гарний звук, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Гц, LTPO, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 32 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP58, зарядка: fast charge, bypass charge, 5500 мАгод, 225 г
від 5 468 грн.
для стрімінгу, Full HD (1080p), фокусування автоматична, шумодав, нічна зйомка, кріплення на монітор
від 29 949 грн.
ігровий, 5G, 6.78 ", 388 ppi, 165 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 32 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, 5500 мАгод, 225 г
від 5 168 грн.
для стрімінгу, Full HD (1080p), фокусування автоматична, шумодав, нічна зйомка, кріплення на монітор
від 30 052 грн.
ігровий, 5G, 6.78 ", 388 ppi, 165 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 32 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, 5500 мАгод, 225 г
від 25 530 грн.
ігровий, гарний звук, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Гц, Android 11.0, 512 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 239 г
від 23 599 грн.
ігровий, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9000+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 239 г
від 20 143 грн.
ігровий, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 144 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888+ 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 238 г
від 34 664 грн.
ігровий, 5G, 6.78 ", 388 ppi, 165 Гц, LTPO, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 32 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, 5500 мАгод, 225 г
від 24 600 грн.
ігровий, гарний звук, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 239 г
від 64 149 грн.
флагман, ігровий, гарний звук, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Гц, LTPO, Android 14, 1024 ГБ, ОЗП 24 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 32 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP58, зарядка: fast charge, bypass charge, 5500 мАгод, 225 г
від 39 999 грн.
флагман, ігровий, гарний звук, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP54, зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 246 г
від 28 499 грн.
ігровий, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9000+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 239 г
від 25 466 грн.
ігровий, гарний звук, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 239 г
від 22 999 грн.
ігровий, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 144 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888+ 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 238 г
від 25 999 грн.
ігровий, гарний звук, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 239 г
від 23 012 грн.
ігровий, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 144 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888+ 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 238 г
від 23 895 грн.
ігровий, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 144 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888+ 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 238 г
від 24 460 грн.
ігровий, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 144 Гц, Android 11.0, 512 ГБ, ОЗП 18 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888+ 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 238 г
від 46 999 грн.
ігровий, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Гц, Android 11.0, 512 ГБ, ОЗП 18 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 239 г
Відеоогляди
ASUS ROG Phone 6 unboxing | розпаковка та огляд комплекту | easymac.com.ua
5 жовтня 20222 556 переглядів
ЗАБРАЛ АКМ СУМРАЧНИЙ СМОТРИТЕЛЬ PUBG MOBILE❄️ PUBG MOBILE❄️ Asus Rog Phone 6
21 листопада 2022391 перегляд
Asus ROG Phone 6 Pro 5G vs Asus ROG Phone 6 5G
9 липня 2022468 переглядів
Ожидаемые игры андроид 2022! PS Vita 2, ASUS ROG PHONE 6 , The division mobile, battlefield mobile!
17 липня 2022157 переглядів
ASUS ROG PHONE 6 совместно с DUALSENSE PS5 играем во все игры на геймпаде
23 травня 20232 688 переглядів
ZTE Nubia Red Magic 7S Pro против Asus ROG Phone 6 Pro
6 березня 2023773 перегляда
Как включить настройки разработчика на Asus Rog Phone 6 / Опции админа на телефоне Asus Rog Phone 6
2 вересня 20221 314 переглядів
Мой путь до Pro игрока на Android Asus ROG Phone 6 с нуля. //codm mobile gameplay / 8 день
30 вересня 2022560 переглядів
Pubg Mobile❄️Asus ROG PHONE 6❄️ТДМ❄️Pubg Mobile
1 грудня 2022117 переглядів
Как изменить язык системы на Asus Rog Phone 6 / Смена языка системы на телефоне Asus Rog Phone 6
1 вересня 2022408 переглядів
Asus Rog Phone 6 vs Asus Rog Phone 5s
17 листопада 2022262 перегляда
Asus ROG Phone 5 (ZS673KS) дисплей экран матрица модуль черный I обзор Vibro+
22 вересня 2021643 перегляда
ZTE Nubia Red Magic 7 Pro 5G vs Asus ROG Phone 6 Pro 5G
11 липня 2022674 перегляда
Как войти в режим загрузки на Asus Rog Phone 6 / Включение бут мода на Asus Rog Phone 6
1 вересня 2022528 переглядів
Asus ROG Phone 6 - Gaming Test CoD Mobile - PUBG Mobile - Apex Legends Mobile
6 листопада 20221 213 переглядів
ASUS ROG PHONE 6 - UNBOXING, SET UP AND HANDS ON ( SRP PHP 54,995) PHILIPPINES
26 березня 2023419 переглядів
Asus Rog phone 6 pro vs Lenovo legion 2 pro comparison | Best gaming phone's of 2022
25 липня 20221 312 переглядів
ASUS Rog Phone 6 - UNBOXING
15 липня 2022754 перегляда
فيديو Unboxing لهاتف Asus Rog Phone 6 الجديد والكشف عن تفاصيله. redit: SuperSaf .Notnothing phone 1
18 липня 2022348 переглядів
ASUS ROG 6 ⚡vs⚡ASUS ROG 7 Full Detailed Comparison | Powerful Gaming Phone
15 червня 2023239 переглядів
Unboxing - Asus ROG Phone 6
21 січня 2023739 переглядів
ASUS ROG Phone 6 (Unbox) | Singapore
31 серпня 2022242 перегляда
Asus Rog Phone 6 Pro 5G vs Samsung Galaxy S22 Ultra 5G | COMPARE
23 липня 2022347 переглядів
Asus rog phone 6 || asus rog phone 6 pro || rog 6 pro || rog phone 6 || axon 40 ultra || asus rog
13 липня 2022472 перегляда
Asus ROG phone 6 Pro Vs IQOO 11 #asusrogphone6pro #iqoo11series
10 січня 20236 915 переглядів
Asus Rog Phone 6 vs Asus Rog Phone 6 Pro Camera Test Comparison | Asus Rog Phone 6 Camera Review
7 липня 2022137 переглядів
Asus Rog Phone 6D Ultimate vs ZTE Nubia Red Magic 7s Pro
10 жовтня 2022293 перегляда
iPhone 14 Pro Max VS Asus Rog Phone 6 Pro
15 вересня 20223 999 переглядів
ROG Phone 6D Ultimate | iPhone 14 Pro Max | Asus | Apple | Xee Tech | VS | Comparison
14 вересня 2022793 перегляда
ASUS ROG Phone 6D Ultimate first impressions
19 вересня 20227 872 перегляда
ROG Phone 6 Diablo | Najszybszy na świecie jest jeszcze szybszy?
26 грудня 20229 182 перегляда
NAJMOCNIEJSZY SMARTFON na ŚWIECIE ( ROG Phone 6D Ultimate )
7 листопада 20227 080 переглядів
ASUS ROG Phone 6 Pro | Pierwsze wrażenie rozpakowanie
17 серпня 2022887 переглядів
ASUS ROG Phone 6 - RECENZJA - Specyfikacja KOMPUTERA - TEST i Opinie - Mobileo [PL]
6 липня 202220 798 переглядів
Asus Rog Phone 6 Pro. Potwór
14 серпня 202220 028 переглядів
Asus ROG Phone 6 Diablo Immortal Edition to piekielnie dobry telefon!
13 березня 202310 297 переглядів
Asus ROG Phone 6 Recenzja | Najszybszy na rynku | Mrozi ręce!
5 липня 202238 331 перегляд
Najszybszy telefon do gier: ASUS ROG Phone 6 PRO
5 липня 202237 858 переглядів
POTWÓR, NIE SMARTFON! | Test, recenzja ASUS ROG Phone 6
5 липня 202251 151 перегляд
⭐️ Telefon dla graczy z wiatrakiem ASUS Rog Phone 3 recenzja w 60 sekund
12 грудня 2020638 224 перегляда
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Asus ROG Phone 6
Ціни на Asus ROG Phone 6 |
---|---|---|---|---|
Asus ROG Phone 6 128 ГБ / 8 ГБ | від 25 466 грн. | 5 пропозицій | ||
Asus ROG Phone 6 128 ГБ / 12 ГБ | від 24 600 грн. | 10 пропозицій | ||
Asus ROG Phone 6 256 ГБ / 12 ГБ | від 25 999 грн. | 9 пропозицій | ||
Asus ROG Phone 6 512 ГБ / 16 ГБ | від 25 530 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 34 903 грн.
флагман, ігровий, гарний звук, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 32 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP58, зарядка: fast charge, bypass charge, 5500 мАгод, 225 г
ігровий, гарний звук, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Гц, Android 11.0, 512 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 239 г
ігровий, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9000+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 239 г
від 33 656 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 239 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 679 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 184 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 250 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 20 363 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 13 489 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 349 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 12 250 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г