Смартфон Asus Zenfone 9 256 ГБ / 8 ГБ
Відео 30Фото 7 |
Флагманська модель у компактному форм-факторі, випущена на противагу топовим смартфонам-важковаговикам. Гаджет зібраний у корпусі з розмірами 146.5х68.1х9.1 мм, який захищений від пилу та вологи відповідно до вимог стандарту IP68. Лицьову панель апарату надали в розпорядження AMOLED-екрану з розмірами діагоналі 5.9 дюймів. Дисплей транслює картинку з роздільною здатністю 2400х1080 пікселів, має частоту розгортки 120 Гц і знаходиться «під прикриттям» загартованого скла Gorilla Glass Victus.
Електронне серце смартфона – потужний восьмиядерний процесор Snapdragon 8+ Gen 1, що підкріплюється 8 ГБ оперативної пам'яті стандарту LPDDR5 та містким накопичувачем UFS 3.1 на 256 ГБ. Слота розширення конструкції моделі немає. Asus Zenfone 9 256GB/8GB може похвалитися неабияким потенціалом у плані можливостей фото- та відеозйомки. Основна камера у смартфона подвійна: вона складається з 50 МП провідного сенсора з гібридною системою стабілізації по шести осях і 12 МП ультраширика, який має кутом поля зору близько 113 °.
Об'єктив селфі-камери на 12 МП розміщується в острівному отворі екрану гаджета. Автономне живлення міні-флагмана забезпечується від акумуляторної батареї ємністю 4300 мАгод з підтримкою зарядки дроту потужністю 30 Вт. З іншого оснащення необхідно відзначити наявність стандартного 3.5-міліметрового аудіоджека, бічного сканера дактилоскопічного і модуля Wi-Fi 6E для високошвидкісного доступу в інтернет.
Купити Asus Zenfone 9 256 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 18 →Смартфон Asus Zenfone 9 8/256GB Moonlight White | 21 447 грн. |
Смартфон Asus Zenfone 9 8/256GB Moonlight White | 21 057 грн. |
Asus Zenfone 9 8/256GB Midnight Black 10648 | 19 640 грн. |
Смартфон Asus Zenfone 9 8/256GB Moonlight White | 21 233 грн. |
ASUS Zenfone 9 8/256GB Moonlight White | 24 096 грн. |
розмір, дизайн, стабілізація основної камери, загальна якість. сенсори середнього рівня, погана зйомка в умовах недостатнього освітлення, ненажерливий ЦПУ, датчик відбитків збоку під великим пальцем, бідний UI від ASUS Dmitry Bogart: користуюся Asus Zenfone 9 256GB/12GB менше місяця
То ти виебуеся
Та в нього взагалі не факт що є цей смартфон) Тому що описує навіть ті функції (зйомка hrd10), яких в ньому немає
Свого плеєра так-то немає в більшості смартфонів на Android, це навпаки хуавей напхали свого хламу, не питаючи у користувача, чи потрібно воно йому. Може йому подобається свій плеєр? Стосовно автономності - вона максимально можлива для цього об'єму батареї. Не знаю, як там зенфон 9, але мій 8 без проблем тримає весь день. Зрозуміло, якщо грати в ігри - можна його "положити" і за кілька годин. Але хто бере компактні телефони для ігор?) Та і в що грати? В донатні ферми і гріндилки?
У кіберспортивні дисципліни, платні портовані ігри з пк, варіантів трохи але є |
Модификації Asus Zenfone 9
Ціни на Asus Zenfone 9 |
---|---|---|---|---|
Asus Zenfone 9 128 ГБ / 8 ГБ | від 20 499 грн. | 22 пропозиції | ||
Asus Zenfone 9 256 ГБ / 8 ГБ | від 19 640 грн. | 18 пропозицій | ||
Asus Zenfone 9 256 ГБ / 12 ГБ | від 30 887 грн. | 18 пропозицій | ||
Asus Zenfone 9 256 ГБ / 16 ГБ | від 27 240 грн. | 16 пропозицій |
Дуже бідна оболонка від Асуса, немає навіть свого плеєра. Режимів зйомки теж небагато для програми за замовчуванням, сильно милить фото. Постійно промахується із балансом білого. Можна знімати відео у H.265 HDR10+, виглядає чудово, але мало не дотягує до iPhone 11 Pro (3 роки тому випущений). Стабілізація відмінна при зйомці відео в FullHD 30 FPS HDR10+ та максимальна стабілізація.
Екран чудовий, яскравий, можна дивитися HDR контент. Матриця від Соні головна та інші - дуже середні.
За інтерфейсом: після Хуавея все виглядає дуже бідно. Дуже. Меню, базові програми. Дуже сильно жере акумулятор. Бракує на день там, де хуавей р30 та р20 тримали без проблем. Немає бездротової зарядки, тому доведеться протягом дня постійно встромляти шнур зарядки. Ще сподобалася острівна камера фронтальна, чубчика немає, на щастя. Якщо ви хочете комапктний дизайн та чудові фото, беріть айфон 13 міні.
Коли кладеш телефон у кишеню, торкнешся сенсора відбитка на бічній грані і телефон у кишені починає жити свого життя, творить якусь дичину.
Привезли із Європи 256Гб/8Гб, чорний за 33 тис грн (850 євро)