Блок живлення Asus ROG Strix ROG-STRIX-750G
Відео 8Фото 21 |
Asus ROG Strix ROG-STRIX-750G |
|
ROG Strix — серія геймерських блоків живлення професійного класу. Яскравою особливістю моделей цієї лінійки є ексклюзивний дизайн, тому блок живлення рекомендується встановлювати в сучасний системний блок зі світлопрозорим корпусом. Номінальна потужність цієї модифікації становить 750 Вт, що дозволяє живити ігрову систему практично будь-якого рівня продуктивності. Пристрій має сертифікат 80 PLUS GOLD і вкомплектовано фірмовими радіаторами ROG, які ідеально справляються з завданням по пасивного відведення тепла.
Блок живлення Asus ROG Strix ROG-STRIX-750G отримав гібридну систему охолодження. Теплоємні радіатори працюють в парі з малошумним кулером на 135 мм, для активації гібридного режиму охолодження передбачена окрема кнопка. Геймерський зовнішній вигляд блока живлення доповнено 4 роз'ємами PCI-E (6+2 pin), що дозволяє йому живлення обслуговувати потужну і продуктивну графічну підсистему. Додатково є кілька окремих роз'ємів для підключення CPU (4+4 pin). Виробник подбав про розширеному спектрі захисних систем: OPP, OVP, SCP, OCP, OTP. Схемотехніка побудована на надійних та довговічних комплектуючих японського виробництва. Виробник дає 10-річну гарантію на безперебійну роботу пристрою. У цієї моделі є кілька молодших модифікацій: з потужністю на 550 і 650 Вт.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Купити Asus ROG Strix ROG-STRIX-750G
Усі ціни 7 →Блок питания Asus Rog Strix 750W 80+ Gold (ROG-STRIX-750G-AURA) | 8 715 грн. |
Блок живлення Asus Rog Strix 750W 80+ Gold (ROG-STRIX-750G-AURA) | 8 715 грн. |
Блок живлення Asus ROG Strix-750G | 6 835 грн. |
Блок живлення Asus ROG STRIX 750G 750W (90YE00A0B0WA00) | 7 380 грн. |
Блок живлення ASUS ROG STRIX 750W 80+ Gold (ROG-STRIX-750G-AURA) | 8 752 грн. |
Asus ROG STRIX 750G 750W (90YE00A0B0WA00) | 7 560 грн. |
Блок питания Asus ROG-STRIX-750G | 6 841 грн. |
Користую понад рік, особливих нарікань немає. Не галасливий, зауважуй не помітив. Підтримує більший амперметраж, порівняно з 750w та 850w. Брав для 5900x та 6900xt. Зовнішній вигляд, простота, конектори PCI та CPU універсальні.
Чимала комплектація Блок призначений для нижнього розташування корпусу.
Немає конектора Node Кнопка 0 db не має сенсу при розташуванні ПК не на столі Yuty Nahaba: користуюся Asus ROG-STRIX-1000G більше року |
Купив цей блок живлення, поставив не чекаючи каверзи, бо всередині начебто Сисонік.
Потім думаю, що це в мене за шум у кімнаті. Подивився а це шумить вентилятор, шум з чимось схожий на цвіркуна. Його чути на всю кімнату, особливо вночі. У мене комп'ютер стоїть у спальні та пріоритет у тихому комп'ютері. А це відверто шумить. Віддав у магазин назад, купував у Телемарт, ті змінити відмовилися. Віддали його на перевірку до Асуса. Ті мурижили блок живлення тижнів зо два і винесли вердикт, що це нормальний і не гучний шум. А все про шум це я собі вигадував. Відмінна покупка, гроші на вітер. Посилання на гугл диск із записом додаю. Якщо це нормальна робота блоку живлення, він не для всіх і чудова фірма Асус. https://drive.google.com/file/d/122EZ0Q1I На вигляд красивий Шумить вентилятор. Oleh: |
Модификації Asus ROG Strix
Ціни на Asus ROG Strix |
---|---|---|---|---|
Asus ROG Strix ROG-STRIX-650G | від 4 499 грн. | 3 пропозиції | ||
Asus ROG Strix ROG-STRIX-750G | від 6 835 грн. | 7 пропозицій | ||
Asus ROG Strix ROG-STRIX-850W-WHITE | від 9 499 грн. | 5 пропозицій | ||
Asus ROG Strix ROG-STRIX-850G | від 8 683 грн. | 7 пропозицій | ||
Asus ROG Strix ROG-STRIX-1000G | від 8 451 грн. | 33 пропозиції |