Материнська плата Asus ROG STRIX B650-A GAMING WIFI (90MB1BP0-M0EAY0)
Відео 12Фото 9 |
Asus ROG STRIX B650-A GAMING WIFI - це якісна, добре оснащена, повноформатна материнська плата формату АТХ, розрахована на використання пам'яті DDR5 та процесорів Ryzen 7000 серії (мікроархітектура Zen 4). Модель входить в оверклокерську лінійку ROG Strix, що славиться своєю підвищеною надійністю та просунутими можливостями для розгону. На відміну від багатьох побратимів по серії ROG STRIX, вона побудована на базі чіпсету середнього рівня Intel AMD B650 та позиціонується як навколотопове рішення для ігрових систем на базі багатоядерних процесорів Ryzen 7000 (родина Raphael, архітектура Zen 4).
У ній реалізовано більшість функцій флагманської серії плат Strix, включаючи потужну підсистему живлення CPU (14 фаз, радіатор VRM), підтримку ОЗП DDR5 та PCI-E 4.0 для M.2-накопичувачів. Не лишилися за бортом і фірмові програмно-апаратні рішення для спрощення розгону. Зокрема, це технологія AMD Precision Boost Overdrive, яка підвищує швидкодію процесора за рахунок зміни ліміту вхідної потужності.
А також фіча AMD EXPO з вшитими профілями розгону оперативної пам'яті, яка є аналогом Intel XMP. Вбудована звукова карта плати оснащена підсилювачем Savitech SV3H712 із підтримкою технологій DTS та Sonic Studio III. Для підключення до мережі карта обладнана швидкісним мережним 2.5-гігабітним LAN-контролером від Intel з функцією пріорітизації вхідного трафіку, а також дводіапазонним модулем Wi-Fi 6E з підтримкою Bluetooth 5.2. Великий запас конекторів для встановлення LED-стрічок, корпусних кулерів та систем СРО дає можливість зібрати на базі цієї плати продуктивний ігровий комп'ютер з ефектним адресним підсвічуванням та потужним водяним/повітряним охолодженням.
Купити Asus ROG STRIX B650-A GAMING WIFI
Усі ціни 71 →Asus ROG STRIX B650-A GAMING WIFI (sAM5, AMD B650) | 11 299 грн. |
Материнська плата ASUS STRIX B650-A GAMING WIFI (90MB1BP0-M0EAY0) 90MB1BP0 | 11 299 грн. |
Материнська плата Asus ROG Strix B650-A Gaming WIFI Socket AM5 | 11 299 грн. |
Материнська плата Asus Rog Strix B650-A Gaming Wifi | 11 366 грн. |
Asus Strix B650-A Gaming Wifi | 11 400 грн. |