Корпус Asus ROG Strix Helios GX601 білий (90DC0023-B39000)
Відео 23Фото 5 |
Корпус елітного рівня, який багато західних оглядачів назвали кращою роботою Asus з розробки комп'ютерних шасі. Корпус відноситься до найвищої цінової категорії та розрахований виключно на вимогливих геймерів, кіберспорсменів та стримерів, для яких критично важлива і зовнішність корпусу, та його технічні можливості. Модель відноситься до форм-фактору Full Tower, підтримує установку будь-яких материнських плат (E-ATX, ATX, micro-ATX і mini-ITX) і завдяки напівмодульній конструкції здатна розмістити у себе будь-які комплектуючі, включаючи рекордно швидкі і біса довгі відеокарти.
Для потреб користувача всередині шасі виділено 8 слотів розширення, 7 кишень під накопичувачі та великий простір під відеокарту, яку за потреби можна розташувати вертикально. Можливості для встановлення систем охолодження включають 3 зони для установки системи рідинного охолодження (прим: макс розмір 420 мм) і 7 конекторів для вентиляторів. Чотири слоти вже зайняті стоковими вертушками діаметром 140 мм, які забезпечують потужний повітряний потік усередині корпусу.
Вага корпусу становить значні 17.8 кг, а загальна вага системи може досягати 50 кг. Саме на цю максимальну вагу розраховані ремені для перенесення, які йдуть у комплекті з корпусом. Дивуватися таким цифрам не варто, тому що корпус зроблений з дуже щільної сталі та алюмінію, а обидві бічні стінки виконані з розжареного скла завтовшки 4 мм. Список інших особливостей Asus ROG Strix Helios GX601 включає окремі кнопки для управління вентиляторами і підсвічуванням, зручні кріплення бічних панелей, змінніше пилові фільтри і стильну передню панель з великою кількістю світлодіодів з підтримкою Asus Aura Sync.
Купити Asus ROG Strix Helios GX601 білий
Усі ціни 46 →Корпус ASUS GX601 ROG STRIX HELIOS CASE White Edition (GX601/WT/AL/WITHHAN | 12 699 грн. |
Корпус Asus ROG Strix Helios GX601 White Edition без БЖ (90DC0023-B39000) | 15 529 грн. |
Корпус Asus Rog Strix Helios GX601 White Edition (90DC0023-B39000) | 13 732 грн. |
Корпус Asus rog Strix Helios gx601 White Edition без бп (90dc0023-b39000) | 14 581 грн. |
Чіткий красивий корпус Гарний добротний Немає AmuN-Ra K: користуюся Asus ROG Strix Helios GX601 кілька місяців |
Модификації Asus ROG Strix Helios GX601
Ціни на Asus ROG Strix Helios GX601 |
---|---|---|---|---|
Asus ROG Strix Helios GX601 білий | від 12 387 грн. | 46 пропозицій | ||
Asus ROG Strix Helios GX601 чорний | від 11 254 грн. | 53 пропозиції |