Корпус Cougar MX600 RGB білий
Відео 8Фото 30 |
Cougar MX600 RGB білий
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Full Tower
Розмір материнки:E-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":1 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":3 шт
Лицьова панель:USB C, USB 3.1 gen1
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Cougar MX600 RGB білий
Усі ціни 23 →Cougar MX600 RGB Tempered Glass без БЖ White MX600 RGB (WHITE) | 4 999 грн. |
Корпус Cougar MX600 RGB White (3857C90.0002) | 5 049 грн. |
Ігровий корпус, 3.5"+4*2.5", 3*120 mm, 1*140 mm argb Fan Pre-installed, Ty | 4 630 грн. |
Корпус Cougar MX600 RGB, белый | 4 999 грн. |
Корпус Cougar MX600 RGB, белый MX600 RGB White | 4 372 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Cougar MX600 RGB
Ціни на Cougar MX600 RGB |
---|---|---|---|---|
Cougar MX600 RGB білий | від 4 372 грн. | 23 пропозиції | ||
Cougar MX600 RGB чорний | від 4 206 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →