Монітор Asus ROG Strix XG32AQ 32 " чорний (90LM08A0-B011B0)
Фото 7 |
Геймерський 32-дюймовий монітор компанії Asus є представником лінійки ROG Strix 2023 року, якого можна віднести до рішень просунутої цінової категорії. З фішок оснащення, крім звичного тонкорамочного дизайну, варто виділити наявність USB-концентратора з двома портами і функцією швидкої зарядки, а також ергономічної підставки (вона регулюється по висоті і дозволяє повертати екран).
Монітор Asus ROG Strix XG32AQ оснащений 10-бітною матрицею IPS, яка, крім широких кутів огляду, примітна якісною кольоропередачею. Заявлено відмінне колірне охоплення з покриттям 130% простору sRGB. Роздільна здатність 2560x1440 пікселів забезпечує на 32-дюймової діагоналі помірну деталізацію з розміром пікселя в 0.28 мм. Ще одна перевага картинки - це гарний запас яскравості, аж до 600 нит, що серед іншого гарантує і ефектне HDR-відео (підтверджується присвоєнням стандарту DisplayHDR 600). Гравцям сподобається висока «герцовка» (175 Гц) та швидкий відгук (1 мс від сірого до сірого), наявність функції Shadow Boost (висвітлення тіней), і, звичайно ж, підтримка технологій синхронізації кадрів – AMD FreeSync Premium Pro, Adaptive-Sync та NVIDIA G-Sync Compatible.
Купити Asus ROG Strix XG32AQ 32 " чорний
Усі ціни 41 →Монітор ASUS ROG Strix XG32AQ (90LM08A0-B01170) | 24 999 грн. |
Монітор ігровий 32" Asus ROG Strix XG32AQ (90LM08A0-B01170) | 28 299 грн. |
Монітор Asus Rog Strix XG32AQ (90LM08A0-B01170) | 27 195 грн. |
Монітор Asus Rog Strix XG32AQ (90LM08A0-B01170) | 27 611 грн. |
Монитор Asus Rog Strix XG32AQ (90LM08A0-B01170) | 27 611 грн. |