Монітор Asus ZenScreen Touch MB16AHT 15.6 "
Фото 6 |
Asus ZenScreen Touch MB16AHT 15.6 "
Діагональ:15.6 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:700:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus ZenScreen Touch MB16AHT 15.6 "
Усі ціни 34 →Монітор 15.6" Asus ZenScreen MB16AHT (90LM0890-B01170) | 15 499 грн. |
Монитор портативный Asus 15.6" ZenScreen MB16AHT mHDMI, 2xUSB-C, MM, IPS, | 15 707 грн. |
Монитор Asus ZenScreen Touch MB16AHT (90LM0890-B01170) | 15 486 грн. |
Монітор Asus ZenScreen Touch MB16AHT (90LM0890-B01170) | 15 486 грн. |
Монітор ASUS ZenScreen Touch (MB16AHT) MB16AHT | 15 499 грн. |
ще 20 пропозицій