Wi-Fi-адаптер Asus USB-AX56
Відео 11Фото 5 |
Адаптер у USB-порт комп'ютера з висувною антеною у формі крила, що забезпечує впевнений прийом сигналу від основного роутера. Антена моделі підтримує функцію формування променя Beamforming, що ефективно посилює прийом бездротового сигналу. А для розміщення адаптера в зоні прямої видимості маршрутизатора в комплект поставки Asus USB-AX56 включений USB-кабель, що відіграє роль своєрідного подовжувача.
Модель отримала повноцінну підтримку стандарту Wi-Fi 6 з шириною каналу 40 МГц в діапазоні 2.4 ГГц і 80 МГц на частоті 5 ГГц. Швидкості у цих діапазонах досягають 574 Мбіт/с та 1201 Мбіт/с відповідно. Зазначимо, що це максимальна теоретична пропускна спроможність — фактично швидкість завжди буде меншою за заявлені цифри. Ефективну роботу адаптера з безліччю підключених пристроїв одночасно забезпечують технології OFDMA та MU-MIMO за схемою 2x2. На додаток модель отримала підтримку стандарту шифрування WPA3, який допомагає захистити підключені девайси від мережевих уразливостей.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Купити Asus USB-AX56
Усі ціни 34 →Asus USB-AX56 | 2 682 грн. |
Wi-Fi адаптер Asus USB-AX56 | 1 799 грн. |
Беспроводной адаптер Asus USB-AX56 | 2 732 грн. |
ASUS USB-AX56 AX1800 USB 3.0 WPA3 MU-MIMO OFDMA удлинитель-подставка | 2 689 грн. |
Бездротовий адаптер Asus USB-AX56 з підставкою-подовжувачем | 2 849 грн. |