Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Мережеве обладнання   /   Wi-Fi обладнання   /   Asus

Роутер Asus 4G-AC86U (90IG05R0-BM9100)

Фото - Wi-Fi адаптер Asus 4G-AC86U
Відео 2Фото 5
Asus 4G-AC86U
WAN:Ethernet, SIM-карта
Підключення:LAN 4 порти, 1 Гбіт/с
Wi-Fi:Wi-Fi 5 (AC)
2.4 ГГц:800 Мбіт/с
5 ГГц:1733 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 4 антен(и), незнімні
Підтримує фірмову технологію AiMesh, для створення єдиної Wi-Fi з сумісними пристроями asus. Технологія Dual WAN дозволяє працювати з USB-модемом і дротовим з'єднанням , доступно два режими роботи: відмовостійкість і балансування навантаження.

Передтоповий стаціонарний бездротовий роутер стандарту Wi-Fi 6 класу AX2600 із вбудованим швидкісним 3G/4G(LTE)-модемом, роз'ємом для карток nanoSIM, підтримкою передового стандарту мобільного зв'язку LTE Advanced Cat.12 та портом USB 2.0. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, призначений обслуговування потреб невеликого офісу, квартири, скромного заміського котеджу, маленького кафе чи інших об'єктів, позбавлених можливості проводового підключення.

Інтегрований 3G/4G(LTE)-модем надасть надійний доступ до глобальної мережі скрізь, де є покриття оператора мобільного зв'язку. Підтримка стандарту LTE Cat.12 забезпечує швидкість передачі до 600/100 Мбіт/с (завантаження/завантаження). Роутер Asus 4G-AC86U оснащений п'ятьома швидкодіючими портами Gigabit Ethernet (1хWAN+4хLAN), здатний підтримувати невелику локальну мережу і роздавати інтернет, що отримується через кабельне WAN-підключення до мережі провайдера (до 1 Гбіт/с). При цьому перемикання на стільникову мережу оператора мобільного зв'язку буде резервним варіантом (на випадок збою кабельного підключення). Продуктивний процесор MediaTek MT7622AV та потужний радіомодуль, що функціонує на діапазонах 2,4/5 ГГц, підтримує технологію MU-MIMO та забезпечує високу практичну швидкість передачі даних.

Всі характеристики
Характеристики 4G-AC86U
Колір
Тип пристроюроутер
Вхід даних (WAN-port)Ethernet (RJ45)
Wi-Fi
SIM-карта
Швидкість 4G (LTE)Cat.12 (600/100 Мбіт/с)
Бездротове з'єднання Wi-Fi
Стандарти Wi-FiWi-Fi 3 (802.11g)
Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Частотний діапазон2.4 ГГц
5 ГГц
Діапазони роботидводіапазонний (2.4 ГГц та 5 ГГц)
Макс. швидкість при 2.4 ГГц800 Мбіт/с
Макс. швидкість при 5 ГГц1733 Мбіт/с
Підключення LAN
WAN1 порт
1 Гбіт/с
LAN4 порти
1 Гбіт/с
USB-A 2.01 шт.
Антена і передавач
Wi-Fi антен4 шт.
Тип антензовнішня та внутрішня / 1 зовнішня, 3 внутрішніх /
MU-MIMO
Коефіцієнт підсилення3 dBi
Антен на 2.4 / 5 ГГц4 шт.
Антени (моб. інтернет)2 шт., знімні
Апаратна частина
Кількість ядер2
Тактова частота1.8 ГГц
Оперативна пам'ять512 МБ
Flash-пам'ять256 МБ
Функції
Функції та можливостібалансування навантаження (Dual WAN)
резервування каналу
Amazon Alexa
NAT
режим моста
репітер
Beamforming
мережевий екран (Firewall)
CLI (Telnet) / SSH /
ДодатковоDHCP-сервер
FTP-сервер
файл-сервер
медіа сервер (DLNA)
торент-клієнт
підтримка VPN
підтримка DDNS
підтримка DMZ
Безпека
Стандарти безпекиWPA
WEP
WPA2
Інше
Вага797 г
Офіційний сайтasus.com
Дата додавання на E-Katalogжовтень 2021
Маркування виробника
90IG05R0-BM9100

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.

Купити Asus 4G-AC86U

Усі ціни 69 →

Маршрутизатор ASUS 4G-AC86U (90IG05R0-BM9100)

ac (до 1.73 Гбит/с), a (до 54 Мбит/с), b (до 11 Мбит/с), g (до 54 Мбит/с), n (до 800 Мбит/с), 1733 Мбит/с, 2.4/5 ГГц, съемные... ще, Антенн - 6, WPA, WPA2, WPS, WPA3, разъем для SIM-карты, 10/100/1000BASE-T Ethernet, LAN - 4, 1 х USB 2.0, фильтрация MAC-адресов, демилитаризованная зона (DMZ), VPN – да, 1 шт
A-techno.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
8 432 грн.

Бездротовий 3G/4G маршрутизатор Asus 4G-AC86U

Двохдіапазонний бездротовий маршрутизатор формату AC2600 з функцією LTE-модему LTE-модем Qualcomm Snapdragon X12 з пропускно... щею здатністю 600 Мбіт/с Технологія TurboQAM підвищує загальну швидкість передачі даних через мережу Wi-Fi до 2600 Мбіт/с Потужні антени та ексклюзивні технології для розширення охоплення бездротової мережі Wi-Fi Система інформаційної безпеки AiProtection на базі технологій компанії Trend Micro Можливість створення відкритої мережі Wi-Fi з сторінкою входу, що настроюється.
Click.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
7 520 грн.

Asus Маршрутизатор Asus 4G-AC86U Black

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
7 499 грн.

Бездротовий маршрутизатор (роутер) Asus 4G-AC86U

TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Гарантія: 36 міс.
Поскаржитись
7 999 грн.

Маршрутизатор ASUS 4G-AC86U AC2600 (90IG05R0-BM9100) 90IG05R0-BM9100

Бездротова мережа – там, де побажаєте Маршрутизатор ASUS 4G-AC86U – це зручний та надійний пристрій, який дозволить організув... щеати в будь-якому місці точку доступу Wi-Fi з підключенням до інтернету через мобільну мережу 3G/4G. Підтримка стандарту LTE 4G-AC86U – це бездротовий маршрутизатор з підтримкою передового стандарту мобільного зв'язку LTE Advanced Cat. 12. Достатньо вставити в нього відповідну SIM-карту, і він роздаватиме бездротовим інтерфейсом Wi-Fi мобільний інтернет зі швидкістю до 600 Мбіт/с. Швидкісна передача даних 4G-AC86U – це сучасний дводіапазонний бездротовий маршрутизатор, що підтримує Стандарт Wi-Fi 802.11Ac з ТЕХНОЛОГІЄЮ MU-MIMO. Його максимальна швидкість передачі в діапазонах 2,4 і 5 ГГц становить 800 і 1733 Мбіт/с, відповідно. Високопродуктивний процесор За високу швидкість обробки даних, що передаються маршрутизатором, відповідає двоядерний 64-бітний процесор, тому відтворення потокового HD-відео завжди буде плавним, лаги в онлайн-іграх – мінімальними, а якість звуку інтернет-телефонії – ідеальним. Технологія AiRadar Технологія ASUS AiRadar служить для збільшення зони покриття мережі Wi-Fi. Інтелектуально визначаючи розташування підключених пристроїв, маршрутизатор перетворює слабкий всеспрямований сигнал на сильний односпрямований, що забезпечує більш високу швидкість передачі даних. Технологія MU-MIMO Технологія MU-MIMO забезпечує максимальну швидкість роботи при одночасному підключенні кількох сумісних із нею клієнтських пристроїв. Прискорення додатків Трафік-менеджер Adaptive QoS дозволяє задати пріоритети використання мережного з'єднання додатками різних типів (ігри, потокове відео, веб-серфінг тощо). Система інформаційної безпеки За безпеку від зовнішніх атак та збереження конфіденційних даних відповідає технологія AiProtection, розроблена спільно з компанією Trend Micro. Вона забезпечує захист усіх підключених до домашньої мережі цифрових пристроїв, у тому числі тих, які не мають власних антивірусних систем (наприклад, пристрої класу «інтернет речей»). Інтерфейси У маршрутизатора 4G-AC86U є п'ять проводових портів Gigabit Ethernet (один для інтернет-доступу і чотири для локальної мережі), а також роз'єм USB 2.0. Ви зможете зробити з нього центральний елемент інфраструктури свого цифрового будинку, підключивши відразу кілька пристроїв, наприклад, «розумний» телевізор, ігрову консоль, мережевий накопичувач і т.д. Інтерфейс USB, представлений портом стандарту USB 2.0, дозволяє підключити до маршрутизатора зовнішній жорсткий диск або принтер та використовувати його як загальнодоступний мережевий ресурс.
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
7 539 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Asus 4G-AC86U

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Роутер хороший, але мені здається, що можна подивитися моделі та дешевше.
11 травня 2024
Зараз перебуваю в зоні далекої від вишок та поселень, телефон (Realme GT5) максимум ловить Н+ і тільки якщо оператор lifecell. Датчик роутера показує, що він ловить тільки 3G мережу, але чомусь це швидше і стабільніше ніж Н+ на телефоні. Чекав більшого, звичайно, але й так непогано, приблизно на 6-8/10. Чи не точна оцінка тому що іноді він працює дуже добре і відео в Ютубі можна дивитися в 1080р, а в середньому 480р.
Стабільність зв'язку, якісь перебої дуже рідкісні, тому доступ до Інтернету є завжди.
За таку ціну я думав він рватиме, але не виходить у нього.
Serhiiкористуюся Asus 4G-AC86U менше місяця
Додати відгук
Відеоогляди