Wi-Fi-адаптер Asus ROG USB-BE92
![]() |
Wi-Fi адаптер Asus ROG USB-BE92 від відомої компанії телекомунікаційного обладнання з Тайваню. Модель виконана у стилі ігрової серії ROG з відповідним преміальним дизайном та можливостями. Адаптер випущений у 2025 році як відповідь на появу стандарту Wi-Fi 7. Основу гаджета становить тридіапазонний модуль Wi-Fi, що працює на частотах 2.4/ 5 / 6 ГГц із відповідною максимальною швидкістю 688 / 2882 / 2882 Мбіт/с.
Оптимальна полоса пропускання 160 МГц гарантує швидкий обмін даними, а технологія MU-MIMO дозволяє обслуговувати велику кількість користувацьких запитів без затримок. Адаптер виконаний у вигляді флешки, має компактні розміри та невелику вагу, дві внутрішні антени. У комплект також входить стильна підставка-подовжувач для розміщення на столі та покращення якості прийому сигналу.
Пристрій сумісний з Wi-Fi обладнанням і комп'ютерною технікою всіх поколінь, дозволяє модернізувати ПК та ноутбуки до стандарту Wi-Fi 7. Безпеку інтернет-мовлення та внутрішньої мережі гарантує сучасний протокол WPA3. Основні переваги товару: преміальний дизайн серії ROG, тридіапазонний модуль для максимальної швидкості, підтримка стандарту Wi-Fi 7, технологія MU-MIMO для одночасного обслуговування великої кількості запитів, сучасний протокол безпеки WPA3.
|
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.

Купити Asus ROG USB-BE92
Усі ціни 26 →| 5 319 грн. | ![]() |
Бездротовий адаптер Asus ROG USB-BE92 (90IG09H0-MO0B00) | 5 266 грн. |
Мережева карта Wi-Fi ASUS USB-BE92 (90IG09I0-MO0B00) 90IG09I0-MO0B00 | 5 319 грн. |
WiFi-адаптер ASUS USB-BE92 BE6500 USB (90IG09I0-MO0B00) 90IG09I0-MO0B00 | 5 319 грн. | ![]() |
| 5 319 грн. |
ASUS ROG USB-BE92 — це не просто модем чи антена, а USB-адаптер, який додає комп’ютеру підтримку нового стандарту Wi-Fi 7. Wi-Fi 7 ціна |