Wi-Fi-адаптер Asus USB-AX55 Nano (90IG06X0-MO0B00)
Відео 1Фото 3 |
Asus USB-AX55 Nano
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:574 Мбіт/с
5 ГГц:1201 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 23 dBm, незнімні
Заявлено підтримку Windows 10, Windows 11.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики USB-AX55 Nano
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus USB-AX55 Nano
Усі ціни 31 →Asus USB-AX55 Nano | 1 999 грн. |
WiFi-адаптер ASUS USB-AX55 nano AX1800 USB 3.0 WPA3 MU-MIMO OFDMA (90IG06X | 2 259 грн. |
Беспроводной адаптер Asus USB-AX55 Nano (AX1800 Wi-Fi 6, WPA3, MU-MIMO, US | 2 163 грн. |
ASUS USB-AX55 nano AX1800 USB 3.0 WPA3 MU-MIMO OFDMA (90IG06X0-MO0B00) | 2 259 грн. |
Бездротовий адаптер Asus USB-AX55 Nano | 2 259 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →