Wi-Fi-адаптер Asus USB-N13
Відео 6Фото 6 |
Asus USB-N13
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N)
Антени і сигнал:18 dBm, 2 антен(и), незнімні
Невеликий і зручний у використанні USB-адаптер від Asus. Модель призначена для забезпечення підключення до вже існуючої бездротової мережі. За своїми основними характеристиками мало чим відрізняється від подібних пристроїв даної цінової категорії: підтримка стандарту 802.11 n, швидкість обміну даними до 300 Мбіт/с, потужність вбудованого передавача 18 dBM. За твердженням виробника, максимальний радіус дії всередині приміщення становить 150 метрів.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики USB-N13
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus USB-N13
WiFi-адаптер ASUS USB-N13 v2 N300 USB 2.0 90IG05D0-MO0R00 | 569 грн. |
Asus USB-N13 | 669 грн. |
Asus ASUS USB-N13 v2 N300 USB 2.0 90IG05D0-MO0R00 | 499 грн. |
Беспроводной адаптер Asus USB-N13 Wireless 802.11n 300 Mbps USB (USB-N13) | 638 грн. |
Мережева карта Wi-Fi ASUS USB-N13 | 897 грн. |
Артем
14 серпня 2020, 19:38
Подключиться ли к телевизору SAMSUNG #
Подключиться ли к телевизору SAMSUNG с помощью этого устройства к WI-FI от Ростелекома через WI-FI роутер TP-LINK?
Показано 3 із 6 запитань
ще 3 запитання
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →