Wi-Fi-адаптер Asus USB-AC58 (90IG06I0-BM0400)
Відео 1Фото 2 |
Відносно компактний і продуктивний двохдіапазонний бездротовий Wi-Fi-адаптер класу АС1300 у вигляді настільного блоку з парою поворотних антен і швидкісним кабельним підключенням по інтерфейсу USB 3.2 Gen1. Є повноцінним клієнтським пристроєм з підтримкою бездротового стандарту Wi-Fi 5. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на використання в складі персональних комп'ютерів, ноутбуків і мультимедійних HTPC-систем.
На відміну від дешевих моделей у форматі USB-стіків, адаптер Asus USB-AC58 здатний забезпечувати в 3-6 великі швидкості передачі даних і стабільно працювати на значній відстані від провідного роутера. При помірних відстанях до Wi-Fi-маршрутизатора або точки доступу, цей пристрій дозволяє відмовитися від прокладки LAN-кабелю і може замінити мережеве дротове підключення Gigabit Ethernet.
Адаптер підтримує технологію багатопотокової передачі даних MIMO 2x2, здатний створювати з'єднання з високою пропускною здатністю до 400/867 Мбіт/с (2,4/5 ГГц). Практичної швидкості передачі даних цілком достатньо для комфортного серфінгу, перегляду потокового відео UltraHD/4K-якості, безпроблемного геймінгу, завантаження-передачі великих файлів і участі в багатокористувацьких відеоконференціях.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Купити Asus USB-AC58
Усі ціни 47 →Asus USB-AC58 | 909 грн. |
Беспроводной адаптер Asus USB-AC58 (AC1300, USB3.0, WPA3, 2 съёмные внешни | 968 грн. |
ASUS USB-AC58 AC1300 USB3.0 ext. ant (USB-AC58) | 976 грн. |
Бездротовий адаптер Asus USB-AC58 | 1 009 грн. |
Asus Беспроводной адаптер USB-AC58 (AC1300, USB3.0, WPA3, 2 съёмные внешни | 1 009 грн. |