Ігровий роутер Asus TUF Gaming AX3000 V2 (90IG0790-MU9B00)
Відео 7Фото 7 |
Продуктивний ігровий роутер для створення швидкодіючих бездротових та кабельних мереж із низькими затримками у міських квартирах, приватних будинках та малих офісах. Модель відноситься до пристроїв класу AX3000, що забезпечує підтримку стандарту Wi-Fi 6, функції об'єднання Ethernet-портів Link Aggregation і може працювати в безшовних мережах Asus AiMesh. У серці бездротового маршрутизатора встановлений чотириядерний процесор Broadcom BCM6756 із тактовою частотою 1.7 ГГц.
Працюючи на несучій частоті 2.4 ГГц, можна розраховувати теоретичну пропускну здатність бездротової передачі сигналу до 574 Мбіт/с, але в частоті 5 ГГц — до 2402 Мбіт/с. Отримання таких показників на практиці передбачається під час використання клієнтських пристроїв з підтримкою режиму MIMO 2×2:2, широких каналів (160 МГц) та OFDMA-модуляції з 1024-QAM. У полку провідних підключень роутера є WAN-порт з пропускною здатністю 2.5 Гбіт/с, чотири гігабітні LAN-порти, один роз'єм USB (для створення мережевого сховища даних або підключення LTE-модему). У пристрої реалізовані фірмові ігрові режими: Game Port, Game Accelerator, Mobile Game Mode, OpenNAT, Multiple VPN Connection. Доповнює картину система інформаційної безпеки AiProtection Pro.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Купити Asus TUF Gaming AX3000 V2
Усі ціни 68 →Asus TUF Gaming AX3000 V2 (TUF-AX3000 V2) TUF-AX3000 V2 | 4 269 грн. |
Маршрутизатор ASUS TUF Gaming AX3000 V2 TUF-AX3000 V2 | 4 749 грн. |
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Asus TUF Gaming AX3000 V2 (TUF-AX3000 V | 4 269 грн. |
Маршрутизатор ASUS TUF Gaming AX3000 V2 | 4 749 грн. |
ASUS TUF-AX3000 V2 OFDMA MESH gaming (90IG0790-MO3B00) | 4 749 грн. |
Не знайшов Проблеми із живленням роутера. Погана робота з usb.
Медіасервер та інші додаткові фічі з опису працюють так собі і додані для галочки. |
Купив у вересні по акції, головним критерієм при виборі був Mesh - який тільки у Асуса нормально працює (без танців з бубном). Правильний Mesh, найкраще залізо за ці гроші (вистачить на п'ять років), покриття значно покращилося, особливо на частоті 5Гц, зручне оновлення прошивки. Немає. Daj Mne: користуюся Asus TUF Gaming AX3000 V2 кілька місяців |
Купа налаштувань, але банально досягти стабільної роботи не вийшло.
З цікавого при підключенні зовнішнього hdd зникала одна з двох точок доступу. Маячня якась)