Роутер Asus 4G-N16
Фото 5 |
Бездротовий маршрутизатор із підтримкою високошвидкісного стандарту мобільного зв'язку 4G/LTE. Вбудований модем на борту пристрою забезпечує швидкість передачі даних до 150 Мбіт/с на прийом і до 50 Мбіт/с на віддачу. Також модель обладнали Ethernet-портом LAN для кабельного підключення клієнтських пристроїв у локальній мережі. А ось WAN-роз'єм у конструкції роутера, на жаль, не передбачається.
Asus 4G-N16 «роздає» інтернет бездротовою мережею Wi-Fi на несучій частоті 2.4 ГГц. Максимальна швидкість такого підключення становить 300 Мбіт/с. Для більш впевненого прийому сигналу від вишок операторів мобільного зв'язку модель озброїли двома знімними LTE-антенами, до яких можна підключити антенні подовжувачі. Підключення до мобільних мереж спрощує підтримка технології Plug-n-Surf, завдяки чому немає потреби у додаткових налаштуваннях – достатньо лише встановити SIM-карту та увімкнути пристрій. Налаштовується модель через інтуїтивно зрозумілий веб-інтерфейс. Бездротовий маршрутизатор дозволяє залишатися на зв'язку там, де інші методи комунікацій недоступні. Живиться LTE-роутер від мережевого адаптера з параметрами напруги та струму 12 В/0.6 А.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Купити Asus 4G-N16
Усі ціни 36 →Asus 4G-N16 | 2 929 грн. |
Маршрутизатор Asus 4G-N16 (90IG07E0-MO3H00) | 3 349 грн. |
Бездротовий маршрутизатор (роутер) Asus 4G-N16 | 3 226 грн. |
3G модем Asus 4G-N16 | 3 402 грн. |
Wi-Fi Роутер Asus 4G-N16 | 3 214 грн. |