Монітор Asus VA34VCPSN 34 " чорний
Фото 9 |
Asus VA34VCPSN 34 " чорний
Діагональ:34 "
Роздільна здатність:3440x1440 (21:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс
Частота:100 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:VESA Adaptive-Sync, PBP, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus VA34VCPSN 34 " чорний
Усі ціни 49 →Asus 34" VA34VCPSN (90LM08JJ-B01170) Black 90LM08JJ-B01170 | 22 957 грн. |
Монітор 34" Asus VA34VCPSN (90LM08JJ-B01170) | 22 469 грн. |
Монитор Asus 34" VA34VCPSN 2xHDMI, DP, USB-C, 3xUSB, RJ-45, MM, VA, 3440x1 | 23 449 грн. |
Монітор 34" ASUS VA34VCPSN (90LM08JJ-B01170) 90LM08JJ-B01170 | 22 588 грн. |
Монітор Asus VA34VCPSN (90LM08JJ-B01170) | 23 516 грн. |
ще 20 пропозицій