Монітор Philips 346P1CRH 34 " чорний
Відео 4Фото 5 |
Philips 346P1CRH 34 " чорний
2020 рікP seriesPower DeliveryвигнутийHDRFreeSyncдинамікивебкамерахаб USB 3.0тонка рамкахороший NTSCхороший sRGB
Діагональ:34 "
Роздільна здатність:3440x1440 (21:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс
Частота:100 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:500 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync, PBP, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C
Вбудований перемикач KVM дозволяє швидко перемикатися між джерелами сигналу.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Philips 346P1CRH 34 " чорний
Усі ціни 45 →Philips 34" 346P1CRH Black 346P1CRH | 29 811 грн. |
Монітор 34" Philips Brilliance WQHD 346P1CRH/00 | 29 479 грн. |
PHILIPS 346P1CRH/00 | 30 103 грн. |
Philips 346P1CRH/00, 346P1CRH/01 | 26 399 грн. |
РК монітор Philips 346P1CRH/00, 346P1CRH/01 | 29 819 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди