Монітор Philips 34B1U5600CH 34 " чорний
Відео 1Фото 7 |
Philips 34B1U5600CH 34 " чорний
2023 рікB seriesPower DeliveryвигнутийTÜV RheinlandAdaptive-Syncдинамікивебкамерахаб USB 3.0тонка рамкахороший NTSCхороший sRGB
Діагональ:34 "
Роздільна здатність:3440x1440 (21:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс
Частота:120 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:350 кд/м²
Функції:VESA Adaptive-Sync, PBP, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Philips 34B1U5600CH 34 " чорний
Усі ціни 47 →Philips 34" 34B1U5600CH/00 Black 34B1U5600CH/00 | 30 655 грн. |
Монітор 34" Philips 34B1U5600CH/00 | 29 939 грн. |
Монитор Philips 34" 34B1U5600CH/00 21:9 VA Curved WQHD 120Hz USB-C Webcam | 30 354 грн. |
Монітор Philips 34B1U5600CH/00 | 30 002 грн. |
Монітор Philips 34B1U5600CH/00 | 30 460 грн. |
ще 20 пропозицій
З таких Філіпсів беріть серію "B". Якість складання та пластику - супер. Картинка – супер.
Power Delivery - 100w (мало моніторів із таким параметром). Наявність KVM. 3 USB + 1 USB-C (монітор як хаб) Динаміки звучать досить непогано. Камера – когнітивний дисонанс. Камера - найслабша ланка. За 5 бальною шкалою – 3. Мій 200$ сяомі знімає на порядок краще. Пожлобились... Шкода. Artem D.: користуюся Philips 34B1U5600CH кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди