Ноутбук Asus X515EA [X515EA-DS59-CA] (90NB0TY1-M004P0)
Відео 20Фото 39 | від 18 249 до 19 188 грн. Порівняти ціни 7 →Дисплей:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Процесор:Core i5, 1135G7, 2.4 ГГц Відеокарта:Iris Xe Graphics G7 80EUs ОЗП:8 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 256 ГБ ОС:Windows 11 Home Вага ноутбука:1.8 кг |
Модифікації Asus X515EA 65
Характеристики
Asus X515EA [X515EA-DS59-CA] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Asus X515EA [X515EA-DS59-CA]
Сортувати
ASUS X515EA Slate Grey (X515EA-DS59-CA) | 18 249 грн. |
Ноутбук Asus X515EA (X515EA-DS59-CA) Rb | 19 188 грн. |
Ноутбук Asus X515EA (X515EA-DS59-CA) Rb | 18 736 грн. |
ASUS X515EA Slate Grey (X515EA-DS59-CA) Refurbished | 18 565 грн. |
ASUS X515EA Slate Grey (X515EA-DS59-CA) | 18 249 грн. |
Ноутбук ASUS X515EA (X515EA-DS59-CA) Slate Gray X515EA-DS59-CA | 18 834 грн. |
Закрити
Брала ребенку для учебы летом 2022. Буквально сразу предложил обновиться до 11 винды, после начала мерцать полоса размером в треть экрана внизу. Откатили винду на 10 (думала что проблема программная), но полоса хоть и стала появляться крайне редко, но не исчезла. Возможно проблема с видеокартой или шлейфом. Достаточно шумный, в сравнении с моим стареньким Lenovo, греется тоже сильнее, но и мощнее, что в целом наверное оправдано. У Asus в принципе всегда довольно шумные кулеры. Отличный экран, яркий, контрастный, четкость хорошая. Компактный размер, за счет тонкой рамки, удобно в путешествиях. Легкий, имеет 3 шт. USB. Греется, шумный. Появилась мерцающая полоса внизу экрана. |
Додати відгук
Відеоогляди
Рекомендуємо