Душова перегородка Bravo Lega 90T (000022477)
Bravo Lega 90T |
|
Піддон купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bravo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bravo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bravo Lega 90T
Стінка скляна для душу із тримачем 200x90см BRAVO LEGA 90T скло прозоре 8м | 6 869 грн. |
Bravo Душова перегородка Bravo LEGA 90T | 5 885 грн. |
Душова перегородка BRAVO LEGA 90T 000022477 | 6 869 грн. |
Душова перегородка BRAVO LEGA 90T (1уп.) 97949003041923529 | 6 869 грн. |
Душевая перегородка Bravo Lega 90T 000022477 | 5 839 грн. |
Модификації Bravo Lega 90T
Ціни на Bravo Lega 90T |
---|---|---|---|---|
Bravo Lega 90T | від 5 839 грн. | 5 пропозицій | ||
Bravo Lega 100T | від 6 325 грн. | 6 пропозицій | ||
Bravo Lega 110T | від 6 812 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →