Літня шина Atlas Sport Green 255/45 R18 103W
Виберіть розмір шин
Atlas Sport Green 255/45 R18 103W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Atlas Sport Green 255/45 R18 103W
Усі ціни 14 →Шина Atlas Sport Green 255/45 R18 103W XL | 3 317 грн. |
Atlas Sport Green 255/45 ZR18 103W XL | 3 472 грн. |
Летние шины Atlas Sport Green 255/45 ZR18 103W XL 1000995953 | 3 459 грн. |
Atlas Sport Green (255/45R18 103W) | 3 405 грн. |
Atlas Sport Green 255/45 ZR18 103W XL | 3 456 грн. |
ще 9 пропозицій
Дуже, дуже, дуже тихий шини. Після перевзуття із зимових шин зменшилася витрата палива на 1,5 літра (у міському циклі). Дуже малий опір коченню. Добре гальмують на сухому та мокрому покритті. Є борт для захисту дисків. Трохи жорсткі (особливо коли переходиш із зимових 16"). Але тут будь-які в 17" будуть жорсткі при тиску 2,5 атмосфери. користуюся Atlas Sport Green 225/50 R17 98W більше року |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Atl
as/Sport-Green.htmhttp://avitech.com.ua/ua/news/p
ost/7559/