Каталог   /   Детские товары и игрушки   /   Активный отдых и улица   /   Батуты   /   Atleto

Батут Atleto 140

Фото - Батут Atleto 140
Видео 2Фото 6
Atleto 140
Тип
каркасный
Форма
круглый
Сетка
внешняя
Макс. нагрузка
45 кг
Размер батута (ДхШхВ)
140x140x212 см
Высота сетки
160 см
Вес
14 кг
Комплектация
защитная сетка
Дата добавления на E-Katalog
апрель 2019
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Atleto 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Atleto.

Купить Atleto 140

Все цены 27 →

Батут дитячий кімнатний Atleto 140 см з сіткою червоний 21000401

Батут Atleto виготовлений з високоякісних матеріалів (стійкі до УФ). Поверхня оточена посиленою захисною сіткою на блискавц... ещеі. ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: Виробник: Atleto Діаметр 140 см Кількість опор сітки 6 Кількість банджі (еластичні мотузки): 30 шт Розміри банджі: довжина - 160 мм, діаметр - Ф5 мм Мат батута виготовлений з високоякісних матеріалів (стійкий до ультрафіолетового
Batutprom.com.uaС нами 1 год
(Луцк)
Пожаловаться
2 420 грн.

Батут дитячий Atleto домашній з сіткою 140 см зелений (112-76-21000402)

Маркетплейс: Rozetka.ua  PrimeBazaar С нами 7 лет
(Киев)
Пожаловаться
3 374 грн.

Батут дитячий кімнатний Atleto 140 см з сіткою зелений 21000402

Батут Atleto виготовлений з високоякісних матеріалів (стійкі до УФ). Поверхня оточена посиленою захисною сіткою на блискавц... ещеі. ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: Виробник: Atleto Діаметр 140 см (4,5 ft) Кількість опор сітки 6 Кількість банджі (еластичні мотузки): 30 шт Розміри банджі: довжина - 160 мм, діаметр - Ф5 мм Мат батута виготовлений з високоякісних матеріалів (стійкий до ультрафіолетового
Batutprom.com.uaС нами 1 год
(Луцк)
Пожаловаться
2 551 грн.

Батут дитячий Atleto домашній з сіткою 140 см червоний (112-76-21000401)

Маркетплейс: Rozetka.ua  PrimeBazaar С нами 7 лет
(Киев)
Пожаловаться
3 238 грн.

Дитячий батут Atleto 140 см з сіткою червоний (21000401)

Маркетплейс: Rozetka.ua  MIP С нами 7 лет
(Киев)
Пожаловаться
2 622 грн.
eще 20 предложений

Динамика цен на Atleto 140

    Модификации Atleto 140

    Цены на Atleto 140
    Atleto 140 от 2 328 грн.27 предложений
    Atleto 183 от 4 745 грн.27 предложений
    Atleto 252 от 4 122 грн.67 предложений
    Atleto 312 от 5 162 грн.42 предложения
    Atleto 374 от 8 070 грн.4 предложения
    Видеообзоры