Оперативна пам'ять ATRIA DDR4 1x8Gb UAT42666CL19K1/8
ATRIA UAT42666CL19K1/8 2666 МГц CL19 3200 МГц CL22 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ATRIA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ATRIA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ATRIA DDR4 1x8Gb UAT42666CL19K1/8
Усі ціни 16 →Память для настільних компютерів Atria 8 GB DDR4 2666 MHz (UAT42666CL19K1/ | 937 грн. |
ATRIA DDR4 8GB 2666 MHz UAT42666CL19K1/8 | 659 грн. |
Модуль памяти 8Gb DDR4 2666MHz UAT42666CL19K1/8 | 666 грн. |
Оперативна пам'ять Atria DDR4 1x8GB (UAT42666CL19K1/8) UAT42666CL19K1/8 | 626 грн. |
ATRIA 8 GB DDR4 2666 MHz (UAT42666CL19K1/8) | 652 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації ATRIA DDR4 1x8Gb
Ціни на ATRIA DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
ATRIA DDR4 1x8Gb UAT42666CL19K1/8 | від 603 грн. | 16 пропозицій | ||
ATRIA DDR4 1x8Gb UAT43200CL22K1/8 | від 642 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →