Оперативна пам'ять Apacer EL DDR4 1x8Gb EL.08G2V.GNH
Відео 20 |
Apacer EL.08G2V.GNH 2666 МГц CL19 3200 МГц CL22 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer EL DDR4 1x8Gb EL.08G2V.GNH
Усі ціни 34 →Пам'ять для ПК APACER DDR4 2666 8GB (EL.08G2V.GNH) EL.08G2V.GNH | 855 грн. |
Память для настільних компютерів Apacer 8 GB DDR4 2666 MHz (EL.08G2V.GNH) | 1 217 грн. |
ОЗУ DDR4 8GB/2666 1.2V Apacer (EL.08G2V.GNH) EL.08G2V.GNH | 856 грн. |
Apacer 8 GB DDR4 2666 MHz (EL.08G2V.GNH) | 1 106 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 8GB 2666 MHz Apacer (EL.08G2V.GNH) | 1 015 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Apacer EL DDR4 1x8Gb
Ціни на Apacer EL DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Apacer EL DDR4 1x8Gb EL.08G2V.GNH | від 705 грн. | 34 пропозиції | ||
Apacer EL DDR4 1x8Gb EL.08G21.GSH | від 688 грн. | 38 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →