Оперативна пам'ять Corsair Vengeance LPX DDR4 1x8Gb CMK8GX4M1D3000C16
Відео 4Фото 8 |
Corsair CMK8GX4M1D3000C16 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair Vengeance LPX DDR4 1x8Gb CMK8GX4M1D3000C16
Память для настольных компьютеров Corsair 8 GB DDR4 3000 MHz Vengeance LPX | 1 324 грн. |
Память для настольных компьютеров Corsair 8 GB DDR4 3000 MHz Vengeance LPX | 1 330 грн. |
Пам'ять для настільних комп'ютерів Corsair 8 GB DDR4 3000 MHz Vengeance LP | 1 324 грн. |
Відеоогляди
Модификації Corsair Vengeance LPX DDR4 1x8Gb
Ціни на Corsair Vengeance LPX DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance LPX DDR4 1x8Gb CMK8GX4M1A2400C14 | від 1 343 грн. | 2 пропозиції | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 1x8Gb CMK8GX4M1A2400C16 | від 1 324 грн. | 4 пропозиції | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 1x8Gb CMK8GX4M1A2666C16 | від 1 276 грн. | 2 пропозиції | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 1x8Gb CMK8GX4M1D3000C16 | від 1 324 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →